• 1
 • 2
 • 3
 • 1.Choose The Style

  1.Choose The Style

 • 2.Requirement Statements

  2.Requirement Statements

 • 3.Offer Quotation

  3.Offer Quotation

 • 4.Confirm Custom

  4.Confirm Custom

 • 5.Design And Finalize

  5.Design And Finalize

 • 6.Confirm The Cooperation

  6.Confirm The Cooperation

 • 7.Place An Order And Production

  7.Place An Order And Production

 • 8.Complete The Production

  8.Complete The Production

 • 9.About Cinfirm Receipt

  9.About Cinfirm Receipt

 • 10.Track The Feedback

  10.Track The Feedback

 • 3(7)
 • 未标题-1(4)
 • 1.0

Rreth nesh

Guangzhou shkurt rrip i trashë pëlhure Co, Ltd, u gjet në vitin 2006. Ne specializuar kryesisht në të gjitha llojet e lanyards, jakë manar & treshe, rrip valixhe, clip biberon, wristbands, dhe rrip i trashë pëlhure të tjera të cilat eksportohen për në Evropë dhe Amerikë, Japoni, Kore, Azia Juglindore dhe kështu me radhë. Ne jemi më shumë konkurrenca në këto ngritur për shkak të integritetit tonë profesional dhe. Ne jemi gjithmonë të këmbëngulë në kosto-efektive me sasi të shkëlqyer. Shërbimi i parë, konsumatorit të parë është parimi biznesit të kompanisë sonë.

Lexo më shumë
WhatsApp Online Chat!